Menu
/ własne, marca.com

Oceny zawodników po rewanżu z APOEL-em

Jak grali nasi?

Real Madryt pokonał w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Ligi Mistrzów APOEL 5:2. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich, wystawili redaktorzy RealMadrid.pl: ElFilipo, Leszczu, Mateo.RM i NatanD.

Skala 1-6.

Iker Casillas
Mateo.RM:
W pierwszej połowie praktycznie bezrobotny, natomiast w drugiej puścił dwie bramki. To nieco obniża ocenę za spotkanie.
Mateo.RM:
To nie był udany mecz Ramosa. Widać, że odzwyczaił się nieco od gry na prawej obronie. Zdecydowanie lepiej wychodzi mu gra na środku defensywy.
Mateo.RM:
Stracone bramki trochę obniżają ocenę, ale gra Varane'a może się podobać. Jest pewny przy swoich interwencjach i nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

NatanD.:
Pewny siebie jakby grał dla Realu od lat.
Mateo.RM:
Nie wyróżniał się w tym spotkaniu. Niestety nie pomógł drużynie zachować czystego konta.
Mateo.RM:
Grał tylko w pierwszej części meczu i praktycznie cały ten czas spędził na połowie APOEL-u. Defensywa do 45. minuty nie miała wiele do roboty. Na plus asysta przy golu Ronaldo.
Mateo.RM:
Nie zagrał źle, ale dobrze też nie. Mało widoczny, nie podejmował ryzyka. W meczu z Bayernem ma małe szanse na grę.

NatanD.:
Wciąż nie przekonuje. Niby większych błędów nie popełnia, ale ciężko o błędy, grając bez jakiegokolwiek ryzyka.
Mateo.RM:
Niezły mecz, chociaż również bez błysku. W spotkaniu z Valencią zapewne wróci na ławkę.
Mateo.RM:
Najsłabszy zawodnik Realu. Zmarnował jedną świetną okazję, fatalnie uderzając piłkę, a do tego sprokurował karnego. Słabo.
Mateo.RM:
iękny gol w swoim stylu, szkoda, że drugi świetny strzał wylądował tylko na słupku. Czuł się bardzo dobrze na boisku.

NatanD.:
Dzięki takim elegantom świat pokochał futbol. Przyjemnie się patrzy na taki klasyczny drybling i prowadzenie piłki.
Mateo.RM:
Cudowny gol z wolnego, uderzył piłkę idealnie, w swoim stylu. Do tego dołożył drugie trafienie, chociaż już nie tak efektowne.
Mateo.RM:
Mało widoczny, znów kończy mecz Ligi Mistrzów bez gola. Chociaż nie można mu odmówić chęci do gry.
Mateo.RM:
Wszedł w drugiej połowie i dawał z siebie wszystko, mimo że mecz był rozstrzygnięty. Strzelił kolejną bramkę. Na szczęście kontuzję ma już za sobą.
Mateo.RM:
W końcu uporał się z kontuzją i zagrał tak, jak potrafi najlepiej. Piękna asysta przy golu Callejóna, no i cudowna bramka.

NatanD.:
Powrót w wielkim stylu. W najważniejszych meczach sezonu będzie z niego wiele pożytku.