• polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 


redakcja


Wydawca:

Sebastian Pamuła – sebastian@realmadrid.pl




Redaktor naczelny:

Andrzej Jaskiernia – andjas@realmadrid.pl




Redaktor prowadzący:

Jarosław Chomczyk – jarek@realmadrid.pl




Rzecznik prasowy i sekretarz redakcji:

Mateusz Wojtylak – mateusz.wojtylak@realmadrid.pl




Koordynator ds. rekrutacji:

Mateusz Kupiec – mateusz.kupiec@realmadrid.pl




Dział IT:

Grzegorz Mausolf – gmausolf@realmadrid.pl

Filip Kurak – filip.kurak@realmadrid.pl




Redaktorzy:

Janusz Banasiński – janusz.banasinski@realmadrid.pl

Jarosław Chomczyk – jarek@realmadrid.pl

Marcin Czaja – marcin.czaja@realmadrid.pl

Damian Korbicki – damian.korbicki@realmadrid.pl

Dawid Król – dawid.krol@realmadrid.pl

Mateusz Kupiec – mateusz.kupiec@realmadrid.pl

Maciej Leszczyński – maciej.leszczynski@realmadrid.pl

Przemysław Piwowar – przemek.piwowar@realmadrid.pl

Mateusz Wojtylak – mateusz.wojtylak@realmadrid.pl




Korektor:

Łukasz Golowanow – lukasz@realmadrid.pl




Prowadzący relacje live:

Norman Mapeza – kielbol7@realmadrid.pl




Graficy:

Mateusz Wojtylak – mateusz.wojtylak@realmadrid.pl

Justyna Matczuk – helgen1987@gmail.com




Współpracownicy:

Katarzyna Cenian – katarzyna.cenian@realmadrid.pl

Tomasz Grabski - tomasz.grabski@realmadrid.pl

Piotr Kazimierczyk - ronpiolseven@gmail.com

Anita Kobylińska – anita.kobylinska@realmadrid.pl

Piotr Kubica - piotr.kubica.hm@gmail.com

Łukasz Okoński – lukasz@okonski.pl

Rafał Sahaj – rafal.sahaj@realmadrid.pl

Bartłomiej Skorupa - bartlomiejskorupa@gmail.com

Marcin Wandzel – marcin.wandzel@gmail.com

Krzysztof Warcholiński - theow47@gmail.com

Zuzanna Brzezińska - zuza.brzezinska@gmail.com




Moderatorzy komentarzy:

Ewa Kędziora – evakedziora@gmail.com

Mateusz Wadas – wadix@realmadrid.pl



Dla Rafała...

Podając skład naszej redakcji nie można nie wspomnieć o tragicznie zmarłym 24 czerwca 2004 roku w wieku zaledwie 20 lat Rafale "Pilatoviciu" Piłacie. Nasz wspaniały kolega Rafał był odpowiedzialny w redakcji przez kilka lat za Typowanie oraz Piłkarza Miesiąca i Sezonu. Za Jego kadencji były to najlepsze działy na RealMadrid.pl. Po 24 czerwca Typowanie ruszyło w dużych bólach, a Piłkarz Miesiąca został reaktywowany dopiero bo blisko 2 latach. Punkty liczy teraz komputer...
Świeczkę dla Rafała można zapalić tutaj. Nigdy Cię nie zapomnimy! Spoczywaj w pokoju...


Podziękowania

Serwis nie mógłby istnieć bez ludzi, których nie ma już w redakcji, ale w swoim czasie stanowili o sile RealMadrid.pl. Mowa tutaj głównie o osobach, które zaczęły współpracę w początkowych latach istnienia i przez kilka lat wytrwale działały na rzecz serwisu. W kolejności alfabetycznej Bednar, Choob, czarny, Dziobo, el crack total, Hugo, Hyoga, JJ, Lecho, mdramski, MM, Qras oraz Rauer napisali w sumie ponad 20000 newsów! Dziękujemy!

RealMadrid.pl w ubiegłych latach to także: Adryan, AniaK, cypherq, DaaN, Dimhil, Fabjan, Freelover, Fufu, hobbest, Gogeta, Jemielian, Jezzo, Kuba, MatiaS, Maylo, michel, NatanD., Nichiren, Pioti, Somar, Studi, tomekreal, Toumek, Ufix, Uno, yanoosh, yazid.

Nie wymieniliśmy wielu osób, które były w redakcji tylko przez kilka tygodni. Przychodzili i szybko odchodzili. Wam też dziękujemy!

reklama

Sklep Realu Madryt

skórki

RealMadrid.pl daje Ci możliwość wyboru skórek!

Jeśli jesteś zdolnym grafikiem, znasz html oraz css i chcesz stworzyć własną skórkę napisz do nas

dołącz do nas